Březen 2013

Kapela týdne- Black veil brides

21. března 2013 v 9:21 | Metalistka123
Tááák dneska jsem se po dlouhéééém rozmýšlení rozhodla pro Black Veil Brides jakožto kapelu týdne...

Kapelu Black veil Brides založil v roce 2006 15-letý Andy Biersack, když začal hledat kapelníky pro moderní heavy- metalovou skupinu, která by ve svých textech vyjadřovala pocity těch kteří byli vyvrženi ze společnosti.Později si kapela prošla několikerými změnami v členech, dokud se Andy v roce 2009 neodstěhoval do Los Angeles a potkal bubenici Sandru Alvu a jeho vize se pomalu stávala skutečností. Bylo to v době, kdy kapela ještě nebyla ani plně zformovaná, když Andy na jedné party potkal režiséra Patricka Fogartyho, který mu nabídl natočení videa. Spolu vytvořili videoklip k songu "Knives and Pens", písni o tom, jak je těžké vyrůstat jako vyvrhel, a bojích, kterým je mládež nucena dennodenně čelit. Video dosáhlo tisícovek přehrání jen během prvního týdne a několika milionů během prvního měsíce. O pár dní později začal Andy lovit plnohodnotné členy, kterými by zaplnil prázdná místa v kapele. Nedlouho poté pak skrze internetový inzerát kontaktoval basáka Ashleyho Purdyho. Sandra, Andy i Ashley se okamžitě ocitli na stejné stránce, co se image i směru kapely týkalo, a společně vytvořili koncept i vizuální stránku kapely. Na cestě za hledáním muzikantů, kteří by kapelu ucelili jak hudebně tak vizuálně, potkali i kytaristu Jinxxe.Jinxx se svým klasickým zázemím pomohl vytvořit zcela novou dimenzi line upu. Avšak kapela stále cítila, že jí něco chybí. Někdo, kdo by dodal kapele syrovost, která k heavy metalu vždy neoddiskutovatelně patřila. A tak Jinxx doporučil svého starého známého, kamaráda Jaka Pittse. Poté, co se kapela s Jakem setkala a uzřela jeho smysl pro hudbu, jí bylo hned jasné, že všechny důležité články all-star line upu byly nalezeny a perfektně do sebe zapadají. Každý z členů s sebou přinesl něco jedinečného a pomohl tak Black Veil Brides stát se přesně tou kapelou, která by rozvířila řeky heavy metalové hudby. Psaní pro turné a desku začalo okamžitě. Během pouhých dvou týdnů měla kapela hotový set list a jejich první turné "On Leather Wings" se stalo okamžitým hitem. Natěšení fanoušci očekávali jejich živý debut s vyprodanými vystoupeními skrze Spojené státy. ou dobou se jejich písním na MySpace dostávalo deseti tisícům přehrávání denně a shlédnutí "Knives and Pens" na YouTube bylo téměř na 5 milionech! Kapela se opakovaně objevovala v žebříčku "top umělců" na MySpace.com a sledovala vzrůstající počet oddaných fanoušků!
Poté, co se vrátili z úspěšného turné, Black Veil Brides si to okamžitě zamířili do studia, aby začali s nahráváním jejich debutového alba We Stitch These Wounds. Tou dobou již měli své první tričko v regionální síti obchodního řetězce Hot Topic a nutno říci, že se nikdy na poličkách dlouho neohřálo. Jakmile se vrátili na podia během turné "Royal Family", vstali tváří v tvář rozrůstající se oddané a věrné fanouškovské základně. To rovněž způsobilo úspěch dalšího trička v síti Hot Topic po celých Státech, které bylo neustále vyprodáno jak v kamených, tak online obchodech. Black Veil Brides vydali svou debutovou desku We Stitch These Wounds v červenci 2010 a doprovodilo ji video k singlu "Perfect Weapon". Alba se jen během prvního týdne prodalo přes 11.000 kopií, čímž dosáhlo 36. pozice v hitparádě Billboard 200 a 1. místa v katogerii Nezávislých alb. We Stitch These Wounds bylo následováno deskou Set the World on Fire (červen 2011), na níž se již podílel CC, který usedl za bicí místo Sandry, která kapelu opustila v srpnu 2010. Z této desky již pochází singly jako "Fallen Angels", "The Legacy" či "Rebel Love Song". V prosinci téhož roku kapela vydala EP Rebels, které obsahovalo tři songy včetně dvou předělávek (Rebel Yell od Billyho Idola a Unholy, původně od Kiss) a nový singl Coffin. Třetí studiové album s názvem "Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones" vychází již 8. ledna. Album obsahuje singl "In The End" a je doprovázeno filmem "Legion of the Black", který si svou premiéru odbyl 21. prosince 2012 v Los Angeles v Kalifornii. Film bude rovněž uvolněn ke shlédnutí na Facebooku kapely jako pay-per-view a to již 6. ledna.

zdroj: osobnosti.cz

Dani Filth- nej fota :DD

2. března 2013 v 12:25 | Metalistka123 |  obrázky
1.S Paulem ve výtahu :D -Cradle Of Filth

2.Uklízíme zvesela :D-Cradle Of Filth

3.njn Dani- tetování bolí :D-Cradle Of Filthzdroj: www.karaoketexty.cz

Arch enemy-videa :))

1. března 2013 v 11:53 | Metalistka123 |  Arch enemy- videa


1.Tady je moje nej :)) - nemesis2. ááá demonic science

Arch enemy- obrázky

1. března 2013 v 11:39 | Metalistka123 |  Arch enemy- obrázky
1.

2.

3.

4.

Bohužel dneska nestíhám takže sem příště dodám ještě pár obrázků navíc ;)


Arch Enemy

1. března 2013 v 11:32 | Metalistka123 |  Arch enemy
Arch enemy je švédská Death-metalová skupina, která byla založena roku 1996 kytaristou Michaelem Amottem ze skupiny Carcass a jeho mladším bratrem Christopherem. Texty pisní jsou většinou o povstání, společnosti a proti náboženství.
Ke kapele se dále připojil zpěvák Johan Liiva a bubeník Daniel Erlandsson. Další rok přibyl baskytarista Martin Bengtsson a bubeník Peter Wildoer. V této sestavě vydali debutové album STIGMATA, díky kterému si získali ohlasy jak v Evropě, tak v Americe.
V roce 2001 odešel na požádání zpěvák Johan Liiva a na jeho místo přišla amatérská žurnalistka a death metalová zpěvačka Angela Gossow.
V roce 2005 odešel Christopher Amott z kapely, aby se mohl více věnovat svému osobnímu životu, a nahradil ho Fredrik Åkesson. O dva roky později se ale opět vyměnili. Kapela vydala dohromady 7 studiových alb, 2 DVD a 3 EPC

sestava:

Angella Grossow-zpěv
Michael Ammot- kytara, doprovodný zpěv
Nick Cordle- kytara
Sharlee D'Angelo- bass kytara
Daniel Erlandsson- bicí