Srpen 2014

Nový vzhled blogu ^_^

19. srpna 2014 v 13:21 | Metalistka123
Už několikrát jsem od vás slyšela že by bylo fajn, kdybych mírně poupravila vzhled tohoto blogu ať co už se týče záhlaví, menu,barev, atd. Ovšem předtím jsem blog celkem zanedbávala, i když jsem říkala že se to budu pokoušet napravit a ták ale prostě to nešlo, protože jsem měla hodně starostí jak doma, tak i ve škole.

Prosím nedivte se že to tu bude chvílemi totálně rozházené...bude mi chvíli trvat než to tu kompletně celé předělám a nemůžu tu být taky furt abych to celé stihla za jeden den takže...za všechny problémy a zmatky se vám již předem omlouvám.

P.S. Byla bych moc ráda kdybyste mi do komentářů napsali co se vám ještě tady nelíbí popřípadě jak by to šlo vylepšit. Děkuji :)

Moje Oblíbená píseň

17. srpna 2014 v 17:05 | Metalistka123
"Jaká je tvá oblíbená píseň??"
tuto otázku já osobně nesnáším. Protože jsem zatraceně velký milovník dobré a hlavně metalové hudby je pro mě neskutečně těžké vybrat si jen jednu píseň, kterou bych nazvala svou oblíbenou, popřípadě nejoblíbenější. Navíc se to může měnit ne?? Třeba když máte píseň která se vám neskutečně líbí a posloucháte ji pořád dokola....a najednou vás to přestane bavit a pak zase uslyšíte jinou píseň která se vám tak zalíbí a furt dokola. Proto má odpověď na tuto otázku je vždy nevím. A je to pravda. Radši vyjmenuju 100 různých písní než vybrat jen jednu jedinou jen jednu jedinou. Ale zase na druhou stranu....neznám člověka, který by na tuto otázku odpověděl že nemá žádnou oblíbenou píseň...to prostě nejde ne?? Jedině kdyby ten určitý člověk nikdy žádnou hudbu neslyšel (například by byl hluchý) a nebo prostě nějaký starý protiva kterému se nelíbí nic. Každý kdo kdy slyšel nějaké písně...nebo hudbu musí mít snad něco co se mu doopravdy líbí....i kdyby to měla být jen melodie....

Zde jsou ukázky z mích oblíbených písní. Budu ráda když do komentáře napíšete i vaše. Předem děkuju a doufám že vám tento článek nepřipadal absolutně hloupý a nesmyslný (i když je) :D

1. Cradle of filth - Nymphetamine: Tuto píseň si můžu pustit klidně 10000x a stejně mě nikdy neomrzí. Jedna podle mě z nejlepších písní od této skupiny. :)


2.Slipknot-The negative one: Tato píseň je ze zatím ještě nevydaného nového alba známe skupiny Slipknot. Musím říct že na to že jedou bez Joeyho Jordisona a zesnulého Paula Graye je do dooooost dobré a rozhodně stojí za to si to poslechnout. :)


3.Arch enemy - You will know my name: Tuhle píseň jsem poprvé slyšela na Masters of rock kde jsem Arch enemy viděla živě a dokonce jsem měla to štěstí a získala jejich autogramy :)

ZakázanÝ ovoce

16. srpna 2014 v 21:05 | Metalistka123
Tuto kapelu jsem slyšela poprvé na letošním Masters of rock a musím říct, že byli doopravdy skvělí. Dokonce jsem měla i to štěstí osobně se setkat s jejich frontmanem (Pišto) a to jen díky svému příteli který ho zná osobně.
Článek o této skupině jsem se rozhodla napsat ze dvou důvodů. Ten 1. je ten že by bylo fajn kdybych napsala něco i o nějaké české kapele a ten 2. důvod je ten že jsou prostě skvělí a zaslouží si to!

ZakázanÝovoce je česká punk-rocková kapela která pochází ze Středočeských Říčan.
Kapela vznikla v roku 2005, kdy natočila první demo obsahující pět skladeb. Všechny tyto skladby se v jiném provedení objevily i na prvním řadovém albu s názvem FunguY! které bylo vydáno v roce 2006.V roce 2008 kapela vydala svoje druhé album s názvem není co řeshit ve vydavatelství Cecek records které se zabývá především punkovými kapelami.
4. června 2010 bylo na festivalu Lafestv pražském klubu modrá vopice pokřtěno další album Dost už bylo gest, kdy se role kmotra ujal Sváťa z kapely Totální nasazení.
Během roku 2010 se kapela účastnila soutěže Živák, pořádané agenturou Alfedus music a vysílané na televizní stanicí Public TV. Vítězstvím si zakázanÝovoce zajistilo účast na festivalu Masters of Rock, kde zahajovalo program na vedlejší Coca-cola Stage.
V roce 2011 měla kapela možnost vystoupit na festivalu Rock for people.
V roce 2012 kapela natáčí čtvrté řadové album pod vydavatelstvím Alfedus music s názvem Život se Tě neptá. Produkce se ujal Ecson Waldes ze studia Biotech s pomocí Hynka Tomana z kapely Support Lesbiens. V únoru tentýž rok vyjíždí na své 1. velké tour k nové desce s kapelou Totální nasazení. K CD kapela natočila 3 videoklipy k písnímVem si mě, Nech mě odejít a Groupie. V létě kapela vystupuje na festivalech Rock For People, hlavní stage Masters of Rock, Vysmáté Léto, Basinfire Fest, nebo Strahov Open Air.
roce 2013 kapela vyjíždí na jarní šňůru s kapelou Totální nasazení k jejich nové desce Oceloví ptáci. V létě kapela objíždí festivaly Votvírák, Benátská Noc, Sázava fest, Natruc nebo slánský Valník a připravuje se na podzimní česko-slovenské tour se slovenskou punk-rockovou partou Zoči Voči. Dne 22. 12. 2013 odehrál s kapelou svůj poslední koncert spoluzakladatel kapely Štěpán "Mejdlo" Soukup. Nahradil ho Václav "Laff" Vaňura.

Členové:

Jan "Pišto" Kinšt - zpěv,kytara
Václav "Laff" Vaňura -kytara,zpěv
Jarda "Yaris" Sládeček -basová kytara,zpěv
Fanda "Franc" Jeništa -bicí

Bývalí členové:

Štěpán "Mejdlo" Soukup - Kytara
Kryštof "Hefr" Vondráček -bicí
Adéla "Áda" Zemanová -saxofon,akordeon